• Українська
Ректорат БДМУ

27 грудня відбулося засідання ректорату університету. Під час засідання було розглянуто питання про виконання плану будівництва, капітального та поточного ремонтів університету у 2022 році (доповідач – Петро Скринчук, заступник ректора з адміністративно-господарської роботи) а також заслухано питання щодо дотримання співробітниками університету вимог законодавства України та нормативно-інструктивних документів з охорони праці (доповідач – Іван Дубіна, провідний фахівець з охорони праці).

На завершення в.о. ректора Оксана Андрієць привітала співробітників ректорату з прийдешніми святами, побажала світла в душі, щирої надії і  віри у мирне та світле майбутнє нашої України та найшвидшу перемогу.

Від імені ректорату щиро дякуємо Оксані Анатоліївні та бажаємо Божої ласки і щасливого Нового року.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин