• Українська
  • English
Ректорат БДМУ

Ректорат БДМУ

28 лютого відбулося засідання ректорату Буковинського державного медичного університету.
На початку в.о. ректора Оксана Андрієць вручила дипломи науковцям університету за кращі доповіді на 104 – й підсумковій науково-практичній конференції професорсько-викладацького складу БДМУ:

  • доцентці кафедри патологічної анатомії, доц. Олені Тюлєнєвій за наукову роботу «Оцінка імуноекспресії маркерів новоутворення судин в плацентарному ложі матки в аспекті морфогенезу недостатності посліду» у номінації «Досягнення у галузі фундаментальної медицини»;
  • асистентці кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, к.мед.н.,Ользі Гринюк за наукову роботу «Клінічні та патогенетичні особливості коморбідного перебігу неалкогольного стеатогепатиту, ожиріння та хронічного обструктивного захворювання легень, шляхи корекції» у номінації «Досягнення у клінічній медицині»;
  • завідувачці кафедри фтизіатрії та пульмонології, проф. Лілії Тодоріко за наукову роботу «Варіанти перебігу симптоматики постковідного синдрому залежно від коморбідної патології» у номінації «Перспективний науковий напрямок»

Під час засідання заступник ректора закладу вищої освіти з адміністративно-господарської роботи Петро Скринчук виніс на розгляд та затвердження план ремонтних робіт об’єктів університету у 2023 році.
Також під час засідання помічник ректора закладу вищої освіти Наталія Загарюк поінформувала присутніх про хід виконання рішень ректорату університету за 2022 рік.

Корисно знати