Семінар у Школі молодого науковця, приурочений до Всесвітнього дня науки

24 листопада 2022 року відбулося друге засідання в рамках проведення Школи Молодого Науковця – семінарське заняття, на якому Рада Студентського наукового товариства Буковинського державного медичного університету продовжила ділитись досвідом зі своїми молодшими колегами.

Засідання розпочалось з вітального слова координатора Школи Молодого Науковця, студентки 6 курсу Борони Вікторії, яка прочитала лекцію на тему «Що таке наукова робота ?» Слухачі Школи дізнались якими бувають види наукових робіт та ознайомились з їх основними складовими.

Наступним спікером став член Ради СНТ БДМУ, студент 5 курсу Марченко Владислав, який поділився зі слухачами секретами ідеальної презентації та розповів власні лайфхаки, які можна застосовувати під час наукової доповіді.

Далі учасники цьогорічної, п’ятої, Школи Молодого Науковця мали змогу дізнатись як і де шукати якісну та достовірну літературу для своєї наукової роботи. Власними секретами з ними поділився керівник сектору IT&Development Ради СНТ БДМУ, студент 5 курсу Кравчук Андрій.

Наступним етапом засідання став поділ учасників на команди, кожна з яких отримала старшого наставника, під керівництвом якого вони розпочнуть роботу над власним науковим дослідженням, яке представлять на черговому засідання у форматі mini-BIMCO.

На завершення, керівник сектору SMM & Information Ради СНТ, студентка 6 курсу Марчук Олена в дистанційному форматі розповіла слухачам Школи про свій досвід міжнародних обмінів, надавши юним науковцям порцію мотивації та на власному прикладі показавши, що немає межі для досконалості.