• Українська
  • English
Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!

Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!

Щиро вітаю зі святом – Міжнародним днем студентів. Студентське життя – це один з найцікавіших, захоплюючих і водночас дуже відповідальних етапів у житті кожної людини. Саме в цей час закладаються основи майбутніх професійних і життєвих успіхів, збуваються мрії та сподівання, а попереду – ще ціле життя, повне великих задумів й високих досягнень.

В університеті Ви знаходите друзів та колег, формуєте лідерські якості, вчитеся бути професіоналами, реалізуєте себе в дослідницькій й науковій діяльності, у творчості та спорті. Щорічно десятки студентів БДМУ стають переможцями всеукраїнських і міжнародних конференцій, конкурсів та змагань. Цей рік вніс свої корективи – через епідемію ми змушені навчатися онлайн. Проте, завдяки наполегливості та креативності студентства БДМУ та професорсько-викладацького складу, ми успішно продовжуємо навчальний процес.

Шановні студенти, Ви творите імідж університету, а в подальшому – творитимете нову медицину та медичну науку України й зарубіжжя. Завдяки Вашій кропіткій праці БДМУ вже вкотре в трійці лідерів за результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів. Не зважаючи на карантин, в БДМУ проведено два потужних міжнародних студентських форуми онлайн Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених (BIMCO) та V Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих учених «Мотивація в системі академічної доброчесності».

Ми пишаємося Вашими успіхами та постійно створюватимемо всі необхідні умови для отримання якісної освіти, професійного зростання й докладатимемо всіх зусиль для того, щоб Ви могли реалізувати себе і в майбутньому стати висококваліфікованими спеціалістами.

Щиро бажаю Вам щастя та здоров’я, упевненого шляху до знань, творчого та духовного розвитку, здійснення усіх найзаповітніших мрій. Нехай у Ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських років, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя.

Зі святом Вас!

З повагою

Ректор                                             Тарас Бойчук

З нагоди Свята кращих студентів БДМУ відзначено нагородами – преміями і подяками БДМУ

721-ст подяки

Також сьогодні о 17 годині на офіційному YouTube каналі університету пройдуть урочистості онлайн

Корисно знати