• Українська
Шановні студенти та викладачі!
Шановні студенти та викладачі!

Згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території м. Чернівці з 21 вересня 2020 року встановлюється «помаранчевий» епідемічної небезпеки. Таке рішення дозволяє університету поступово відновлювати провадження освітнього процесу у звичному аудиторному режимі.

З метою забезпечення умов для доїзду студентів до м. Чернівці, а також планомірного заселення в гуртожитки університету, упродовж 21-27 вересня усі навчальні заняття будуть проводитися з використанням дистанційних технологій.

Починаючи з 28 вересня 2020 року освітній процес в БДМУ буде здійснюватися за змішаною формою відповідно до наказу від 26.08.2020 № 285-Адм, а саме:

• практичні заняття будуть проводяться за очною (аудиторною) формою навчання;
  • семінарські заняття будуть проводитися за дистанційною формою в синхронному режимі за допомогою сервісу відеоконференцій Google Meet;
  • лекції будуть проводитися за дистанційною формою навчання в асинхронному режимі шляхом оприлюднення презентацій лекцій, відеолекцій та інших необхідних навчально-методичних матеріалів на сервері дистанційного навчання університету.

Корисно знати