• Українська
  • English
Спомин…
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Спомин…

Трагічна звістка сколихнула медичну спільноту БДМУ. 21 лютого передчасно пішла з життя – Тетяна Олександрівна Безрук, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, лікар-нефролог.

Від імені ректорату, викладачів та студентів університету висловлюємо найщиріші слова співчуття чоловіку – Володимиру Володимировичу, доценту кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини, дітям – Ірині та Кирилу, всім рідним та близьким. Поділяємо Ваше горе, схиляємо голови у тихій молитві, підтримуємо Вас у годину скорботи.

У нашій пам’яті Тетяна Олександрівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, чудовим викладачем, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Світла пам’ять!

Тетяна Олександрівна у 1995 році закінчила навчання у Чернівецькому державному медичному інституті та отримала диплом з відзнакою. Упродовж 1995-1997 рр. – проходила навчання в інтернатурі на базі Обласної клінічної лікарні м. Чернівці; з 1998 по 2010 рр. – працювала лікарем-нефрологом відділення обласної клінічної лікарні м. Чернівці. Упродовж 2000-2004 рр. – аспірант кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинської державної медичної академії.

З 2005 року і по сьогодні – працювала на кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету. У 2005 році захистила дисертацію «Клініко-патогенетичне обґрунтування застосування ербісолу та пилку квіткового у хворих на хронічний пієлонефрит з супутніми захворюваннями гастродуоденальної та біліарної систем». 9 лютого 2021 року Тетяні Олександрівні присвоєно вчене звання доцента.

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Нефрологія» та лікар першої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Терапія».

Працювала над науковими напрямами – поєднана патологія нирок і органів травлення. Співавтор більше 116 публікацій, з них: 1 монографія, 4 навчальних посібника, 36 наукових статей  ( у т. ч. 3 5- у фахових журналах, зокрема Skopus або Web of Science – 13 англомовних ; 1 стаття навчально-методичного спрямування), 59 тез, 2 нововведень, 4 інфоромаційних листів, 3 методичних рекомендації, 5 патентів, 1 авторського свідоцтва, 1 раціоналізаторської пропозиції.

Корисно знати