• Українська
Стоматологи БДМУ провели Урок здоров’я у Банилівському ДНЗ

Асистент кафедри стоматології дитячого віку Людмила  Гринкевич разом із студентами 6 групи стоматологічного факультету провели вже традиційний урок стоматологічного здоров’я.

Стоматологи БДМУ провели Урок здоров’я у Банилівському ДНЗ

Цього разу майбутні стоматологи відвідали Банилівський дошкільний навчальний заклад Вижницького району Чернівецької області та провели «Урок здоров‘я». Під час уроку студенти розповіли діткам, як правлильно доглядати за ротовою порожниною, гралися, дарували подарунки та багато сміялись. А також, провели огляд і визначили інтенсивність карієсу зубів і стан гігієни.

Стоматологи БДМУ провели Урок здоров’я у Банилівському ДНЗ

«Отримали надзвичайно багато емоцій, бо дитячий сміх і радість – це те, заради чого ми старались. А ще, нас пригостили дитячим обідом, і ми наче поринули знову у дитинство,» – діляться враженнями студенти.

Корисно знати