• Українська
  • English
Студенти БДМУ провели просвітницькі акції з нагоди Міжнародного Дня чаю
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Студенти БДМУ провели просвітницькі акції з нагоди Міжнародного Дня чаю

Акція «Зігрій солдата»
Студенти IV-V курсів фармацевтичного факультету разом зі старшим викладачем Інною Сахацькою в черговий раз виготовили та передали фіточаї для захисників на Схід.

Для приготування чаїв заготовлено пагони малини, листя суниць, м’яти та смородини чорної, квіти липи, календули та ромашки, траву ехінацеї, звіробою та естрагону, плоди шипшини та смородини чорної. Вже наступного тижня чаї зігріватимуть наших воїнів в зоні ООС. Щира подяка всім, хто долучився!

Просвітницька акція для населення «Цілющі властивості чаю»

З нагоди Міжнародного Дня чаю для населення міста на Соборній площі 19 грудня проведено просвітницьку акцію «Цілющі властивості чаю», яку зорганізувала доцент кафедри фармакології Інна Кишкан разом зі студентами кураторської 17 групи ІІІ курсу медичного факультету № 2.
Серед багатьох відомих у всьому світі рослинних культур найдавнішою і найбільш розповсюдженою вважається чай. Лікувальні властивості чаю були відомі ще стародавнім китайцям. Недарма кажуть, що чай – це ліки проти багатьох хвороб.

У давнину його називали «вогнем життя», який укріплює дух і тіло, видаляє втому, створює приємний настрій та продовжує життя. Чай краще за все втамовує нестерпну спрагу й зігріває при холоді. У зимову пору з настанням сезону холодів збільшується ризик простудних захворювань. Тому одним із найпопулярніших напоїв є лікувальний трав’яний чай.

 

Саме про цілющу силу лікарських рослин і трав’яних чаїв від застуди й при кашлі студенти 17 групи розповідали мешканцям нашого міста, роздаючи їм попередньо підготовлені тематичні листівки-рекомендації про топ-чаї від застуди – малиновий, липовий, ромашковий, імбирний, з шипшини, горобини, ехінацеї та готові (аптечні) збори трав при кашлі – грудний збір № 1, грудний збір №2, фітобронхол, де складові компоненти лікарських рослин змішано у потрібній пропорції.

Також студенти пояснювали людям, як приготувати лікувальний чай, спосіб його вживання й особливості дозування для дорослих та дітей різних вікових категорій.

 

 

 

 

Корисно знати