Студенти БДМУ – учасники міжнародних конференцій та представники конгресу BIMCO за кордоном

Упродовж 28–30 листопада 2019 року відбулася міжнародна медична конференція студентів та молодих вчених «LIMC» на базі Люблінського медичного університету (Люблін, Польща). Учасниками конференції стали і студентки Буковинського державного медичного університету: члени Ради Студентського наукового товариства Саука Еліна, студентка 2 курсу стоматологічного факультету, та Тюлєнєва Віалланта, студентка 2 курсу медичного факультету №2.

Варто зазначити, що на початку осіннього навчального семестру поточного року між конференцією LIMC та конгресом BIMCO була укладена парнерська угода, яка забезпечує можливість взаєморозповсюдження інформації, новин, анонсів та взаємореклами сторін домовленості з метою популяризації LIMC та BIMCO в осередках молодого наукового покоління медичних ВНЗ. У зв’язку з цим, оргкомітет LIMC у перші два дні конференції, 28-го та 29-го листопада, забезпечив учасниць-представниць Ради СНТ умовами поширення реклами та інформації про чергове проведення щорічного конгресу BIMCO 2020, який відбудеться 7–10 квітня 2020 року на базі Буковинського державного медичного університету.

Під час конференції наші студентки доповіли на таких секціях, як «Pathomorphology and forensic medicine» та «Head and neck diseases, dentistry», послухали лекцію професора Rahul Anil Sethi Єреванського державного медичного університету «All about ejection, fraction and cardiac cycle» та взяли участь в одному з майстер-класів. Крім того, конференція – це хороший шанс знайти нових друзів з різних куточків світу. Студентки БДМУ потоваришували зі студентами-медиками з Румунії, Польщі, Нігерії, Литви тощо.

Читайте ще: 607 доповідей презентували учасники BIMCO 2019 в БДМУ

Рада Студентського наукового товариства висловлює щиру вдячність оргкомітету LIMC за теплий прийом представників BIMCO. З нетерпінням чекаємо взаємного візиту учасників-партнерів LIMC на BIMCO 2020 та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!