• Українська
  • English
Студентів БДМУ будуть навчати як розпочати власний бізнес чи стартап
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Студентів БДМУ будуть навчати як розпочати власний бізнес чи стартап

Студентів БДМУ будуть навчати як розпочати власний бізнес чи стартап

Вперше у БДМУ в умовах трансформації системи охорони здоров’я та впровадження дуальної освіти у вищих навчальних закладах, проводиться курс за вибором «Організація бізнесу в медицині». Такий курс вперше проводиться для студентів-медиків і наразі є єдиним серед здобувачів вищої медичної освіти в Україні.

Курс буде викладати к.е.н. Віра Тимчак, помічниця ректора з питань системи внутрішнього контролю, асистентка кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ.

Віра Степанівна – стейкхолдер Міжнародного менеджменту, фіналістка проєкту UNIDO/GEF за підтримки ООН в Україні, cертифікована учасниця Бізнес Академії GCIP.

«Ми надаємо студентам-старшокурсникам нашого навчального закладу можливість отримати практичний досвід з організації підприємницької діяльності в медичній сфері та ознайомлюємо з основними елементами бізнес-процесів у медицині.

Курс також дозволить студентам розробити презентаційний проєкт власної справи для участі в стартапах та залучення інвестицій в діяльність,» – розповідає розробниця курсу.

Таким чином студенти випускного курсу БДМУ матимуть унікальну можливість практично опанувати навики побудови власної справи, і як результат – власного бренду.

Корисно знати