Студенти БДМУ відвідали Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України

У Буковинському державному медичному університеті студенти мають можливість долучатися до роботи різних медичних та профілактичних установ та центрів міста Чернівці та області.

Заступником генерального директора з організації епідеміологічного нагляду Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоровя України Мар’яною Миронюк, була зорганізована зустріч студентів-першокурсників БДМУ, спеціальності «Медицина» з співробітниками центру, де студенти мали можливість ознайомитися з його структурою, високопрофесійним колективом, сучасним обладнанням, почути відповіді на поставленні запитання.

Сьогодні, центр, виконує багато завдань у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, захисту від інфекційних хвороб, попередження та профілактики неінфекційних захворювань, біологічної безпеки та біологічного захисту, епідеміологічного нагляду, імунопрофілактики, промоції здорового способу життя та запобігання факторам ризику, боротьби із стійкістю до протимікробних препаратів, реагування на небезпеки для здоров’я та незвичайні стани в сфері охорони здоров’я тощо.

Разом зі студентами центр відвідали завідувач кафедри медичної біології та генетики, професор Роман Булик та доцент кафедри Мар’яна Кривчанська. Викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету вдячні співробітникам центру за можливість ознайомитися з роботою лабораторії, дізнатися багато цікавої інформації з медичної паразитології, сучасними методами лабораторної діагностики паразитарних інвазій людини.