• Українська
  • English
Студенти БДМУ відзначили своє свято
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Студенти БДМУ відзначили своє свято

17 листопада в БДМУ пройшло свято студентів, і пройшло воно не так як завжди на сцені палацу «Академічний», а, враховуючи особливості нашого часу, у сховищі корпусу навчального закладу.

Зі святом привітала студентів в.о. ректора закладу вищої освіти професорка Оксана Андрієць, яка відзначила, що студенти БДМУ не тільки успішно навчаються, але й волонтерять та допомагають державі у такий важкий час нашої спільної боротьби. Оксана Анатоліївна побажала всім перемоги – жити, вчитися та працювати у мирній та процвітаючій Україні.

В.о ректорки вручила кращим студентам університету Грамоти БДМУ, а волонтери БО «Благодійний фонд «Світ майбутнього» (голова фонду – Алла Зорій), з якими ми нещодавно підписали меморандум про співпрацю презентували студентам до свята необхідні медикам стетоскопи для кращого опанування практичних навичок.

Студенти – митці палацу культури та відпочинку палацу Академічний презентували присутнім чудові вокальні та інструментальні дарунки – пісні, які стали символами незламності українського народу. Свято хоча і у сховищі, але пройшло в дуже затишній і теплій атмосфері. Ми – працюємо, ми навчаємося, ми співаємо, ми допомагаємо нашим Захисникам – країна б’ється. І ми неодмінно переможемо.

Все буде Україна!

Корисно знати