• Українська
Студенти БДМУ відзначили Всесвітній день зору

До Всесвітнього дня зору 12 жовтня 2021 року для студентів ІІІ-V курсів медичного факультету №3 відбулася інформаційна година «Люби свої очі!» (онлайн).

Аудиторії була представлена історія Всесвітнього дня зору, інформація про роботу Міжнародного агентства з профілактики сліпоти, фінансових спонсорів, таких як Всесвітня рада оптометрії, Novartis, Seva, Bayer, One Sight, Фонд для Сліпих дітей і багато інших фондів.

Особливу увагу студентів було привернуто до причин порушення зору, його поширеності, соціально-економічних передумов поганого стану здоров’я очей і профілактики очних захворювань. Також були підкреслені успіхи медичної науки в лікуванні порушень зору і важливість регулярних оглядів очей.

Студенти БДМУ відзначили Всесвітній день зору

Приклади відзначення WSD в різних країнах Європи, Північної Америки, Індії та Австралії були продемонстровані ілюстративним матеріалом і статистичними даними.

Студенти БДМУ відзначили Всесвітній день зору

Під кінець заходу, студентам були надані рекомендації про те, як вберегти зір.

Студенти БДМУ відзначили Всесвітній день зору

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки – Полякова Т.В., Дев’яткіна Д.А. завдяки ініціативі та організації викладачів БДМУ (Гарвасюк О.В., заступниці головного куратора медичного факультету №3 Кушнірик О.В.) та підтримці куратора Ковпак А.В.

Корисно знати