10 травня за ініціативи студентської ради фахового коледжу Буковинського державного медичного університету до Всесвітнього дня Медсестри зорганізовано просвітницьку акцію “Цінуємо здоров’я”.
До організації та проведення долучилися директорка коледжу доцентка Олександра Доголіч, заступниця директора з навчальної роботи доцентка Тамара Грачова, заступниця з виховної роботи Анна Слубська, студенти 2 курсу спеціальності “Медсестринство” (Тивонюк Аріанна, Рудик Ангеліна, Федорчак Юлія, Костюк Адріана, Файфер Крістіна).
Студенти, з метою профілактики артеріальної гіпертензії, вимірювали всім охочим тиск а також розповідали містянам як профілактувати артеріальну гіпертензію.