Зустріч із майбутніми роботодавцями є корисною для студентів, оскільки дає їм змогу побачити перспективи майбутньої професії та стимулює до активного оволодіння комплексом професійно зорієнтованих знань, умінь і навичок, необхідних для того, щоб бути конкурентноспроможними фахівцями, успішно виконувати свої професійні обов’язки та самореалізуватися. З іншого боку, роботодавці отримують можливість познайомитися з потенційними працівниками.
30 травня за ініціативи декана фармацевтичного факультету доцента Надії ПАЛІБРОДИ, завідувача кафедри фармації доцента Олега ГЕРУША та заступника завідувача відділу виробничої практики зі спеціальності «Фармація» Роксолани БАСАРАБИ відбулася зустріч студентів 4-го та 5-го курсів фармацевтичного факультету з представниками Фармацевтичної компанії «Здорова родина». На зустрічі були присутні: доценти кафедри фармації Наталія МУЗИКА та Аліна ПАЛАМАР, асистенти кафедри фармації Павліна ІЛАЩУК та Юлія ГРЕШКО.
Здорова родина – мережа аптек, яка функціонує з 1998 року та представлена у понад 70 населених пунктах. Сьогодні мережа аптек «Здорова родина» є одним з лідерів у сфері фармацевтичного рітейлу в Україні.
Під час зустрічі студенти дізналися про історію та розвиток аптечної мережі, діяльність фармацевтичної компанії «Здорова родина», географічне розташування, можливості працевлаштування та професійної реалізації. Обговорили сучасні тенденції у фармацевтиці та вивчили іноваційні підходи до обслуговування відвідувачів аптеки.
Отже, як показала практика такий формат зустрічей студентів з роботодавцями є метою реалізації освітньо-професійної програми фармацевтичних фахівців.
Інформацію підготувала старший викладач кафедри фармації Роксолана БАСАРАБА