• Українська
Студенти-стоматологи провели урок здоров’я у ДНЗ №17
Студенти-стоматологи провели урок стоматологічного здоров’я у ДНЗ №17

Студенти-стоматологи провели урок здоров’я у ДНЗ №17

21 жовтня студенти 5 групи 3 курсу стоматологічного факультету БДМУ разом із доцентом кафедри стоматології дитячого віку Тетяною Кіцак відвідали вихованців Спеціалізованого дошкільного навчального закладу №17 «Паросток» для дітей із вадами зору.

Студенти-стоматологи у формі казки розповіли про основні причини виникнення карієсу зубів, а також методи його попередження. Дітям пояснювали як правильно доглядати за зубами, як часто потрібно змінювати предмети догляду за ротовою порожниною, скільки разів на рік потрібно відвідувати стоматолога, а також були роздані рекомендації для батьків по догляду за ротовою порожниною та харчуванню дітей.

Санітарно-освітня робота з профілактики стоматологічних захворювань, гігієнічне виховання населення мають велике значення для збереження здоров’я ротової порожнини і мають починатися якомога раніше, так як стоматологічна патологія, зокрема карієс зубів є масовими захворюваннями.

Висока поширеність захворювань органів ротової порожнини  знижує якість життя людей. Завдання сучасної стоматології – здійснювати комплексну профілактику цих захворювань на різних етапах розвитку дитини, використовуючи різноманітні науково обґрунтовані методи впливу на організм задля збереження здоров’я.

Корисно знати