Святий Миколай крокує Буковиною

Щороку українські діти з нетерпінням чекають приходу святого Миколая. А цьогоріч їм було дуже радісно, бо Чудотворець із помічниками завітав швидше – 6 грудня. Знаковим є те, що цьому святу відтепер передує Міжнародний день волонтера, як подяка усім благодійникам, що долучаються до створення зимового дива чуйності і доброти.

Викладачі кафедри ортопедичної стоматології Буковинського державного медичного університету (Рощук О.І. з кураторською 8 групою 2 курсу стоматологічного факультету, Максимів О.О. з кураторською 3 групою 3 курсу стоматологічного факультету та Сорохан М.М. зі студентами 2 групи 4 курсу стоматологічного факультету) разом зі студентами – зубними техніками фахового коледжу Буковинського державного медичного університету (куратор Алай Я.С.) відвідали із добродійною акцією 7 клас Чернівецької спеціальної школи №4. Тут навчаються дітки із багатодітних, малозабезпечених, неблагонадійних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, тож вони з особливою надією чекали казкового «миколайського» свята. Було закуплено та зібрано індивідуальні подарунки із солодощами, фруктами, зубними щітками та іншими необхідними речами для 15 дітей, а також канцелярію, печиво та соки для класу.

Вихованці школи як подяку для усіх меценатів підготували неймовірне свято-виставу, де і ми – волонтери – змогли зустріти святого Миколая. Сльози наверталися на очі, коли зі сцени звучали такі недитячі прохання:

«Святий Миколаю, не хочу дарунків…

…Закрий наше небо своїми руками,

Щоб вражі ракети не падали знов…»

І Святий відгукнувся, бо під час повітряної тривоги, що почалася відразу після закінчення вистави, захищав і школу, і Чернівці, й Україну.

Щиро дякуємо нашим небайдужим викладачам та найперше студентству, що взяло участь в акції!