• Українська
Симуляційний центр БДМУ відвідала делегація Івано-Франківського медуніверситету

З метою обміну досвідом та впровадження в медичну освітню діяльність іспиту ОСКІ та клінічних симуляційних сценаріїв для здобувачів освіти навчально-тренінговий центр стимуляційної медицини БДМУ відвідали:

• проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи ІФНМУ, доцент Тарас Кобрин;
  • декан медичного факультету , професор Роман Яцишин;
  • професор кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. Є.М. Нейка Петро Герич.

Симуляційний центр БДМУ відвідала делегація Івано-Франківського медуніверситетуЗ історією створення, організацією роботи симуляційного центру та впровадженням інноваційних методів навчання в систему медичної освіти гостей ознайомили проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ігор Геруш та керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини, асистент Віталій Смандич.

Симуляційний центр БДМУ відвідала делегація Івано-Франківського медуніверситету

Під час зустрічі колеги обмінялись думками про важливість та ефективність симуляційних методів навчання у підготовці майбутніх лікарів.

Корисно знати