• Українська
Teddy Bear Hospital
Teddy Bear Hospital

Уже традиційно Студентська рада БДМУ проводить цікаву гру «Teddy Bear Hospital» з чернівецькими школярами.

Проект був створений для того, щоб у ході гри діти позбулись одного з найбільших страхів – страху перед «білими халатами». Цього разу «Лікарня для ведмедиків» була організована у 15 школі для учнів 1-А класу. 37 маленьких відвідувачів йшли на приймальне відділення до Уляни Тимків та Тетяни Чаглій і отримували там карточки з переліком лікарів, обстеження у яких потрібно було пройти ведмедику Тедді. А щоб легше було орієнтуватись, поруч з назвою був зображений колір бейджа кожного спеціаліста.

Діти побувати з «меленьким пацієнтом»у наступних лікарів: хірурга (Владислав Стойка), стоматолога (Валентин Неборак), травматолога (Олена Бреславець), реаніматолога (Ірина Ряба), отоларинголога (Анна Мандрик), офтальмолога (Марина Гончарюк).

Читайте ще: Студенти БДМУ разом зі школярами проводили прийом в «Teddy bear hospital»

Після відвідування лікарів усі ішли до аптеки, де їх чекала Яна Онуфрійчук разом з потрібними ліками для Тедді та тематичними подарунками.

На фінішній точці діток зустрічала головний лікар – Людмила Бєлікова, яка дарувала їм омріяні сертифікати «Smart Doctor», наклейки та розмальовки.

Також вперше маленькі відвідувачі мали можливість зробити фото у Таїсії Плаксивої, одягнувши медичний халат і справжній фонендоскоп.

РОЗШИРЕНИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ

Корисно знати