• Українська
  • English
Трудовий колектив університету вирішив звернутися до МОЗ щодо призначення дати виборів ректора
Share on telegram

01 червня 2021 року в палаці «Академічний» проведена Конференція делегатів трудового колективу, в якій взяли участь 141 делегат від кафедр та структурних підрозділів Буковинського державного медичного університету. На зібрані обговорено питання проведення виборів ректора університету.

Для ознайомлення делегатів з інформацією щодо поточного стану проведення виборів керівника закладу був запрошений заступник голови організаційного комітету Володимир Ходоровський.

Вибори ректора повинні були відбутися 03 березня 2021 року. У зв’язку з встановленням 01 березня 2021 року на території Чернівецької області «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та рекомендаціями МОЗ України, дату виборів було перенесено на іншу після зняття карантинних обмежень.

001
002
003
004
005
006

Вкінці квітня на території Чернівецької області був скасований «червоний» рівень епідемічної небезпеки, тому 05 травня 2021 року організаційний комітет та виборча комісія з проведення виборів ректора БДМУ звернулися до Міністерства охорони здоров’я України з клопотанням призначити дату виборів ректора університету. Проте, станом на 01 червня 2021 року дата виборів ректора БДМУ не призначена.

За результатами розгляду та обговорення питання, Конференція делегатів трудового колективу університету вирішила звернутися до Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо призначення дати виборів ректора Буковинського державного медичного університету у червні 2021 року.

Лист БДМУ від 01.06.2021 № 01.12-1-123

Корисно знати