• Українська
У БДМУ проведено благодійний флешмоб «Новорічна іграшка для дитини»

У БДМУ проведено благодійний флешмоб «Новорічна іграшка для дитини»

Упродовж грудня у БДМУ проходив благодійний флеш-моб «Новорічна іграшка для дитини 2019».

До заходу долучилися викладачі та студенти Вищого навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Естафету передавали з факультету на факультет та один одному.

Організатори дійства: головний куратор стоматологічного факультету, доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Заволович Аліна та головний куратор медичного факультету №3, асистент кафедри патологічної анатомії Гарвасюк Олександра.

До акції долучилися викладачі та студентство БДМУ.

В акції взяли участь: головний куратор фармацевтичного факультету, асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії Панасенко Надія; Кушнірик Ольга, асистент кафедри медичної біології та генетики, заступник головного куратора медичного факультету №3; Кулачек Вероніка, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб та Кулачек Ярослав доцент кафедри хірургії №2; Цуркан Марія, доцент кафедри суспільних наук та українознавства; Каізер Ірина, викладач кафедри суспільних наук та українознавства; Антонюк Ольга, доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г.Туркевича; Вилка Лідія, старший викладач кафедри суспільних наук та українознавства.

Новорічні та м’які іграшки, подарунки, книжечки, солодощі були передані у сиротинці м.Чернівців колективом нашого університету.

Корисно знати