У БДМУ проведено виставку стрілецької зброї

З нагоди Дня Збройних Сил України, 07 грудня 2019 року, кафедра медицини катастроф та військової медицини спільно з громадською організацією «Українська національна самооборона» організували виставку стрілецької зброї, яку використовують Збройні сили України, а також знаходилися на озброєнні в армії колишнього СРСР.

Були представлені різні модифікації автомата АК, пістолета ПМ, американської гвинтівки М-16, снайперських гвинтівок та кулеметів. Велику увагу привернули до себе міномети калібру 80 мм з арсеналом різноманітних мін та протитанкові керовані установки 9М114 «Малютка» і ПТРК «Фагот».
На виставці були широко представлені артилерійське приладдя, протипіхотні міни МОН-50, МОН-100, муляжі тротилових шашок різної ваги, ручні гранати РГД, Ф-1, саморобні вибухові пристрої, які застосовуються в сучасних умовах ведення війни на Сході нашої держави, а також засоби розмінування.

Під час виставки, студенти 4 та 5 курсів, які проходять підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, отримали можливість відпрацювати практичні навички по тактичній медицині з використанням сучасних засобів захисту військовослужбовців.

На заході були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Н.І., завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини Бірюк І.Г., начальник навчальної частини кафедри підполковник запасу медичної служби Стефанчук В.І., асистент кафедри полковник медичної служби Стефак Я.П., начальник відділення обліку, експлуатації, обслуговування та ремонту озброєння та військової техніки кафедри МК та ВМ підполковник запасу Юрчук Л.П. та студенти різних факультетів і курсів, які цікавляться стрілецькою зброєю.