• Українська
  • English
Урочисте відкрите засідання Студентського наукового товариства та Ради молодих учених, присвячене Міжнародному дню науки
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Урочисте відкрите засідання Студентського наукового товариства та Ради молодих учених, присвячене Міжнародному дню науки

    23 листопада 2022 року було проведено Відкрите засідання Студентського наукового товариства та Ради молодих учених Буковинського державного медичного університету, присвячене Міжнародному дню науки у режимі відео-конференції.

         Урочисте Відкрите засідання розпочалося з вітального слова наукового керівника СНТ, голови РМУ Олени Тюлєнєвої – доцента кафедри патологічної анатомії БДМУ. Присутні на засіданні молоді учені, студенти та викладачі були ознайомлені зі структурою, діяльністю СНТ, проектами та пріоритетними завданнями Ради СНТ, проінформовані щодо роботи студентських наукових гуртків, а також щодо організації та проведення щорічного Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих вчених BIMCO.

7
1
2
3
4
5
6

         Продовжила засідання голова Ради СНТ Еліна Саука, розповідаючи про склад Ради, а саме про керівництво та сектори PR-Ukraine, PR-International, SMM & Information, IT & Development, а також про основні напрямки їхньої діяльності.

         Голова сектору PR-Ukraine Ради СНТ Вікторія Борона ознайомила слухачів з функціями сектору, розповіла про результати роботи проекту Ради СНТ – Школа молодого науковця, про активність сторінок Ради в соцмережах Instagram та Facebook, а також про Telegram-канал «Semper tiro». Наприкінці доповіді голова сектору PR-Ukraine повідомила про початок функціонування Call-центру конгресу BIMCO для вітчизняних студентів.

         Голова сектору PR-International Ради СНТ Ольга Малиш доповіла про склад та функції сектору PR-Internatiоnal, зв’язок з партнерами та іноземними учасниками, надала інформацію щодо процесу та результатів підписання партнерських угод BIMCO 2023 з міжнародними конференціями, а також презентувала підсумки проведення Ambassador Program 2023.

         Степан Ольга, член сектору SMM & Information, розповіла про основні функції сектору, а саме про функціонування сторінок BIMCO у таких соцмережах як Instagram, Facebook та Twitter, про інтерв’ю та публікації на сторінках, а також про забезпечення поширення актуальної інформації про BIMCO 2023 на офіційних сторінках Конгресу.

         Андрій Кравчук – голова сектору IT & Development розповів про технічну підтримку сайтів BIMCO та СНТ, продемонстрував навігацію сайтом BIMCO. Зокрема, наголосив, що даний сектор також забезпечує монтаж відео- та аудіо- матеріалів, подкастів для телеграм-каналів та для офіційних сторінках Ради СНТ у соцмережах.

         Після доповідей членів Ради СНТ БДМУ Олена Тюлєнєва надала інформацію щодо майбутнього BIMCO 2023 – online формат, заплановані офіційні дати його проведення – 4 – 7 квітня 2023 року. Вона також нагадала про відкриття реєстрації на Конгрес з 15 листопада, яка триватиме до 31 грудня 2022 року, та роз’яснила основні умови участі у BIMCO 2023.

         На кінець засідання заступник голови Ради молодих учених Анастасія Говорнян ознайомила присутніх з покроковою інструкцією реєстрації на Конгрес для майбутніх учасників BIMCO 2023.

Корисно знати