• Українська
  • English
Урок стоматологічного здоров’я для дітей дошкільного віку.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Урок стоматологічного здоров’я для дітей дошкільного віку.

11 листопада асистент кафедри стоматології дитячого віку Катерина Гальчук провела урок здоров’я для дітей 3-6 років у сімейному центрі «Vodogray kids».

Діти познайомились і дізналися хто такий лікар-стоматолог, які в нього є інструменти та що їх чекає під час візиту. Також малюки мали змогу побачити моделі справжніх зубів та їхню будову, в ігровій формі навчилися як правильно доглядати за зубками. Особливо сподобалося спробувати себе у ролі стоматолога і поставити «пломбочку» каріозним зубкам на моделі.

Наприкінці було проведено огляд ротової порожнини, визначено поширеність, інтенсивність карієсу, та стан гігієни. Цікаво, що поширеність карієсу в цій групі дітей склала 33%, при тому що середньостатистичний показник по Україні сягає понад 80%. А також стан гігієни у більшості дітей був хороший та задовільний. Це свідчить про відповідальне ставлення батьків до здоров’я ротової порожнини дітей, та якісне проведення щоденних профілактичних заходів вдома. Саме турбота батьків про зубки в дитинстві забезпечує здоров’я ротової порожнини дітей і в дорослому житті.

Під час уроку панувала дружня та весела атмосфера, діти отримали неабияке задоволення побачивши справжні інструменти, великі зуби та щітки. На основі огляду були розроблені рекомендації для батьків по догляду за ротовою порожниною та харчуванню дітей.

Корисно знати