• Українська
В БДМУ навчаються студенти Запорізького медуніверситету

В нашому університеті розпочалася Програма університетських обмінів «САМ Україна» – проект студентської академічної мобільності за підтримки British Council та House of Europe.

Ми приймаємо у БДМУ 12 студентів із Запоріжжя, натомість десятеро студентів 3-го курсу БДМУ впродовж чотирьох тижнів навчатимуться у Запорізькому державному медичному університеті.

За цей час всі учасники матимуть змогу не лише отримати нові знання та порівняти навчання в різних медичних закладах вищої освіти, а й побувати в іншому регіоні України, збагатити свій культурний та соціальний досвід, здобути нові знайомства і враження, поглибити взаємодію і співпрацю між спільнотами наших університетів.

1
2
3

Студенти ЗДМУ приступили до навчання та вивчають наш університет і місто за підтримки і взаємодії Студентської ради БДМУ та співробітників міжнародного відділу.

За перші дні мобільності у ЗДМУ наші студенти встигли відвідати Симуляційний центр Запорізького медуніверситету.

5
4

Бажаємо всім студентам-учасникам успіхів у навчанні та чудових вражень.

Корисно знати