• Українська
  • English
В БДМУ пошанували матерів

В БДМУ пошанували матерів

Урочистості з нагоди Дня матері відбулися в Буковинському державному медичному університеті.

Зі сцени палацу Академічний присутніх привітав в.о. ректора університету професор Роман Булик, який також вручив подяки матерям Захисників та Захисниць – співробітників та студентів університету.

 

Дуже зворушливо було почути відеовітання для матусь від Захисників з передових позицій, які будучи відважними та сильними воїнами, все ж залишаються люблячими синами і з трепетом і ніжністю звертаються до своїх матерів.

Мистецькі дарунки презентували присутнім талановиті студенти – артисти палацу Академічний – Олександра Урсакій, Ярослава Матиміш, Cерафим Педурару, Анастасія Гресько та Андрій Баблонюк, Мирослава Стабрин, Анатолій Сікора, Ірина Рейтаровська, хорова та хореографічна групи народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта», учасники студентського тетатру БДМУ – багаторазові переможці Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів. Ведучими свята були Софія Юсипчук та Влад Данилюк.

Хто не зміг бути присутнім на свято, міг завітати на урочистості віртуально.

Принагідно нагадуємо, що в палаці щоденно проходить челендж «Захистимо тих, хто захищає нас» – волонтери, співробітники, студенти плетуть маскувальні сітки і костюми для наших воїнів. Навіть під час урочистостей робота волонтерів не припинялася. Наразі дуже потрібні кошти на закупівлю матеріалу для сіток .

Тому, хто має бажання просимо долучатися як до в’язання маскувальних засобів так і до здачі коштів (координатори  – Валентина Головко, Леся Романчук).

 

Корисно знати