• Українська
В БДМУ пройшла чергова зустріч «групи рівних»

5 травня проведено четверту онлайн зустріч «групи рівних» (фасилітаторка – Оксана Петринич) з викладачами Буковинського державного медичного університету (Лариса Сидорчук, Тетяна Ілащук, Тетяна Амеліна, Катерина Бобкович, Наталія Давидова, Оксана Микитюк, Ірина Окіпняк, Аліна Соколенко, Юлія Репчук, Ксенія Воронюк).

В БДМУ пройшла чергова зустріч «групи рівних»

Час – це ресурс, який не можна купити, найняти чи придбати.

Час – це цінність, тому кожному варто оволодіти технологією організації часу і підвищення ефективності його використання. Саме для цього і існує тайм-менеджмент, головна мета якого – навчити людину робити якомога більше, мінімізувавши часові витрати, але і знизивши рівень стресу.

Учасниці групи рівних мали змогу послухати доповідачку Тетяну Казанцеву (кафедра сімейної медицини), яка всебічно та детально проаналізувала проблему (розглянуто закони часу, базові складові тайм-менеджменту, правила тайм-менеджменту), ставити запитання та обмінятися порадами з власного досвіду.

В БДМУ пройшла чергова зустріч «групи рівних»

Під час зустрічі групи рівних було виконано вправу «Матриця організації робочого часу» та проаналізовано її результати з відповідними висновками щодо персонального тайм-менеджменту.

Корисно знати