• Українська
  • English
В БДМУ пройшла чергова зустріч в «групах рівних»
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

В БДМУ пройшла чергова зустріч в «групах рівних»

5 квітня фасилітаторкою Оксаною Петринич (кафедра сімейної медицини) зорганізовано проведення вже третьої онлайн зустрічі «групи рівних» з викладачами Буковинського державного медичного університету (Лариса Сидорчук, Тетяна Ілащук, Василь Присяжнюк, Тетяна Амеліна, Наталія Давидова, Тетяна Казанцева, Оксана Микитюк, Ірина Окіпняк, Олександр Поліщук, Алла Ходоровська, Аліна Соколенко, Маріанна  Сем’янів, Ксенія Воронюк).

Темою для обговорення цього разу було обрано питання списування серед студентів, щоб зрозуміти причини даного явища та з’ясувати шляхи вирішення проблеми.  Викладачі мали змогу послухати доповідачку Катерину Бобкович (кафедра пропедевтики внутрішньої медицини), яка всебічно та детально проаналізувала проблему, задати запитання та обмінятися порадами з власного досвіду.

Під час зустрічі було розглянуто та пропрацьовано у «малих групах» 5 кейсів щодо «чітерства» з реального життя викладачів та студентів.

Групи рівних є одним з елементів системи безперервного професійного розвитку, який заснований на принципі «peer to peer» («рівний рівному»).

Групи рівних – це можливість систематично зустрічатися з групою колег, аби, використовуючи структуровані підходи до проведення таких зустрічей, розібрати складні випадки у викладанні, здобути сучасні знання, побудувати професійні зв’язки з колегами з метою безперервного поліпшення якості медичної освіти.

Корисно знати