В БДМУ пройшла підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

27 квітня 2021 року на базі Буковинського державного медичного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2021 навчальному році з галузі «Медицина».

За результатами рецензування студентських наукових робіт, згідно з Положенням про Конкурс, галузевою конкурсною комісією було відібрано 29 кращих робіт, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів проведених досліджень. Працювало три секційних засідання, на яких було заслухано 27 доповідей за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу у Конкурсі.

На підставі оцінювання виступів учасників конференції та висновків рецензентів, членами журі було визначено 9 кращих студентських наукових робіт, автори яких здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу з галузі «Медицина»:

І ступеня:

• Ілащук Ольга Ігорівна (Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці);

ІІ ступеня:

• Тащук Максим Вікторович (Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці);
  • Хмельницька Юлія Миколаївна (Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ);
  • Шкодіна Анастасія Дмитрівна та Дем’яненко Ірина В’ячеславівна (Українська медична стоматологічна академія, м. Полтава);

ІІІ ступеня:

• Прокопчук Катерина Олександрівна (Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці);

Волобуєв Даніїл Олексійович (Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, м. Харків);

Марчук Олена Володимирівна (Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці);

Базун Єлизавета Ігорівна (Запорізький державний медичний університет, м. Запоріжжя);

Шкварковська Анастасія Ігорівна (Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці).

QIP Shot - Screen 905
QIP Shot - Screen 907