В БДМУ пройшов тренінг для фахівців симуляційних центрів України

На базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету пройшов тренінг для фахівців симуляційних центрів «Структурований дизайн медичної симуляції: від створення до практичної імплементації клінічного сценарію». Захід відбувався упродовж 3-5 листопада.

З початком роботи фахівців привітала в.о. ректора БДМУ професорка Оксана Андрієць, яка побажала всім плідної роботи й отримання нових навичок та вмінь. Також з вітальними словами до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш.

Тренером даного івенту був Дмитро Коньков – доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології №1 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, член Європейського товариства симуляційного навчання в медицині (SESAM), секретар Української асоціації медичних освітніх симуляційних технологій.

сим5
сим7
сим10

«Сьогодні в нас представники всіх симуляційних центрів закладів вищої освіти України, а саме Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Рівненської медичної академії, Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, Житомирського медичного інституту та Харківського національного медичного університету.

Сподіваємось ця зустріч допоможе нам не тільки отримати нові знання та навички, а й посилити дружні відносини між закладами освіти які так необхідні, особливо в такий не простий для нашої країни час,» – розповів нам в день відкриття семінару Віталій Смандич, керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ.