• Українська
В БДМУ розпочав роботу науковий форум

В БДМУ розпочав роботу науковий форум

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики дерматовенерологічної патології в умовах реформування медичної галузі». Форум проходитиме 2 дні в режимі онлайн і транслюватиметься на офіційному каналі університету в Youtube.

Учасників конференції привітали та побажали успішної роботи професорка Оксана Андрієць, в.о. ректора університету, Марія Поліщук, в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Вікторія Бойко, генеральний директор ОКНП «Чернівецький обласний шкірно-венерологічний диспансер» та професор Ольга Денисенко, завідувач кафедри дерматовенерології.

Наукові питання, яким присвячена конференція

• Актуальні питання надання населенню дерматовенерологічної допомоги в умовах реформування медичної галузі.
  • Стан та динаміка захворюваності на дерматовенерологічну патологію в різних регіонах України на сучасному етапі.
  • Застосування новітніх методів діагностики, лікування та профілактики інфекційних та неінфекційних дерматозів на засадах доказової медицини.
  • Роль коморбідності в дерматовенерологічній практиці, їх діагностика та лікування.
  • Дерматологічні прояви COVID-19, їх діагностика, лікування та профілактика.
  • Сучасні методи діагностики, лікування та профілактика інфекцій, що передаються переважно статевим шляхом.
  • Шляхи оптимізації викладання дерматовенерології здобувачам медичної освіти різного фаху та освітнього рівня з урахуванням реформування галузі медицини.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Корисно знати