• Українська
  • English
В БДМУ відбувся семінар кураторів
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

В БДМУ відбувся семінар кураторів

З метою забезпечення якісної освітньої, організаційної, інформаційної, та консультативної підтримки здобувачів першого року навчання, а саме міжнародних студентів БДМУ було проведено семінар кураторів. На онлайн-зустрічі виступили проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Ніна Іванівна, заступник декана медичного факультету №3 Петришен Олександр Іванович, голова ради кураторів університету Гринкевич Людмила Георгіївна, головний куратор медичного факультету №3 Гарвасюк Олександра Василівна та головний куратор медичного факультету №4 Семенко Світлана Богданівна. В семінарі взяли участь не тільки куратори академічних груп першого року навчання, а і куратори груп старших курсів медичних факультетів №3 та №4.

Серед завдань, які стоять перед кураторами міжнародних студентів на сьогодні є ефективна комунікація в умовах дистанційного навчання, контроль участі студентів в освітньому процесі, реалізація виховної роботи у групах та популяризація академічної доброчесності.

З метою організації стабільної підтримки на перших етапах адаптації в новому оточенні під час зустрічі з фокус-групою наголошували на алгоритмах вирішення конфліктних ситуацій пов’язаних зокрема з дискримінацією та забезпечення психологічної підтримки в нових умовах.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН