• Українська
В БДМУ відзначили Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

З нагоди цього дня для студентів І-ІV курсів медичного факультету N3, співробітники бібліотеки провели інформаційну годину «Надаючи медичну допомогу, ми вносимо свій внесок у діяльність Червоного Хреста».

Метою заходу було ознайомити студентів зі Всесвітнім рухом Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, його засновником Генрі Дюнаном і діяльністю на різних етапах історичних подій і стихійних лих. Також присутнім була представлена структура руху, глави його основних частин, керівні принципи, емблеми та девізи.

Велику увагу було приділено діяльності Червоного Хреста в наш час в різних куточках світу. Розповідь супроводжувалася статистичними даними про допомогу, надану Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, і ілюструвалася численними прикладами, під час яких можна було дізнатися про роботу працівників і делегатів Національних Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в гарячих точках.

Захід було організовано завдяки головному куратору медичного факультету N3 Гарвасюк О.В., заступнику головного куратора Кушнірик О.В., кураторам факультету Стегніцькій Л.В., Власовій К.В., Герасим’юк І.Г. та Іліці В.В. Загалом в заході взяли участь понад 60 учасників.

Підготували та провели Полякова Т.В., Дев’яткіна Д.А.

Корисно знати