• Українська
В БДМУ вкотре проведено засідання студентського наукового гуртка онлайн

Медицина – це наука, яка потребує безперервного розвитку. Потрібно використовувати вільний час для вдосконалення власних знань. І карантин тому аж ніяк не перешкода. Свідченням цього є проведення засідань студентського наукового гуртка кафедри акушерства та гінекології БДМУ в режимі онлайн за допомогою системи Google Hangouts Meet.

Темами позачергових засідань були: «Оперативна гінекологія», «Доброякісні пухлини яєчників», «Репродуктивна медицина», «Клінічні випадки в практиці лікаря-репродуктолога».

Спікери: лікар акушер-гінеколог, асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Анатолій Андрієць та лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, аспірант кафедри акушерства і гінекології Вікторія Юзько.

В БДМУ вкотре проведено засідання студентського наукового гуртка онлайн

Понад дві години у відкритому форматі лікарі акушери-гінекологи спілкувався із зацікавленими майбутніми лікарями, які хочуть працювати акушер-гінекологами, і вже зі студентських лав докладають максимум зусиль.

Шановні студенти, якщо ви маєте бажання долучитися до засідання,

то за додатковою інформацією звертайтесь до старости СНГ кафедри акушерства та гінекології, студентки 5 курсу МФ№2, Чобанюк Світлани або до наукового керівника СНГ кафедри акушерства та гінекології, доцента, Бакун Оксани.

В БДМУ вкотре проведено засідання студентського наукового гуртка онлайн

В БДМУ вкотре проведено засідання студентського наукового гуртка онлайнВ БДМУ вкотре проведено засідання студентського наукового гуртка онлайн

Корисно знати