• Українська
  • English
В.о ректора БДМУ взяла участь в засіданні колегії ДОЗ Чернівецької ОВА

В.о ректора БДМУ взяла участь в засіданні колегії ДОЗ Чернівецької ОВА

Оксана Анатоліївна взяла участь у засіданні колегії Депараменту охорони здоровя Чернівецької обласної військової адміністрації, яке пройшло під головуванням першої заступниці голови Чернівецької ОВА Альони Атаманюк та директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії Свестун.

Засідання пройшло у двох форматах офлайн та онлайн. Основним питанням порядку денного була робота закладів охорони здоров’я та організація медичної допомоги у Чернівецькій області під час війни.

Як відзначила Альона Атаманюк, згідно з відповідними розпорядженнями органів центральної влади, було створено обласний штаб з координації дій медичної служби Чернівецької області в умовах воєнного стану, визначено основні бази для надання медичної допомоги постраждалим від війни, створено резерв ліжок, ліків, медикаментів тощо.

«Незважаючи на пов’язані з війною виклики, минулого року в області значну увагу приділяли розвитку нових перспективних медичних напрямків, у тому числі, кардіохірургії, трансплантології, паліативної медицини та реабілітології, тривала реорганізація закладів охорони здоров’я,» – зауважила Наталія Свестун.

Корисно знати