Для випускників ліцеїв та коледжів наближається пора перших кроків у доросле життя, вибору майбутньої професії. Важливо обрати те, що до душі, що приноситиме задоволення, можливо, стане справою життя. Сучасна молодь цікавиться пропозиціями українських університетів, новими спеціальностями і можливостями.
З метою поінформувати молодь про навчання у медичному закладі вищої освіти професорка БДМУ Марія Мандрик-Мельничук зустрілася з випускниками 9-х та 11-х класів Глибоцького ліцею Глибоцької селищної ради.
Вона ознайомила школярів з напрямками підготовки, спеціальностями, особливою актуальністю окремих з них у воєнний час, також розповіла про нову спеціальність «медична реабілітація», затребуваність якої лише зростатиме через війну. Було багато запитань від молоді про умови вступу та навчання, програми обміну для студентів, технічне забезпечення різних факультетів, запровадження інноваційних технологій у навчальний процес.
Висловлюємо щиру вдячність директору ліцею Дмитру Глобаку, класним керівникам та школярам за цікаву зустріч.