Вчена рада БДМУ

23 листопада відбулося засідання вченої ради БДМУ.

На початку засідання ректор БДМУ професор Ігор Геруш вручив вітальні адреси ювілярам, які в цьому місяці відзначали День народження, а також атестати доцентам університету.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки № 1309 від 25 жовтня 2023 року присвоєно вчене звання доцента:

• Білоокому Олександру Вячеславовичу по кафедрі хірургії;
  • Горбатюк Ірині Борисівні по кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;
  • Кіцак Тетяні Степанівні по кафедрі стоматології дитячого віку;
  • Мазур Ользі Олександрівні по кафедрі дитячої хірургії, отоларингології та офтальмології;
  • Рощук Олександрі Ігорівні по кафедрі ортопедичної стоматології

Про науково-педагогічну діяльність фахового коледжу інформувала присутніх директорка фахового коледжу доцентка Олександра Доголіч.

Керівники ініціативних НДР завершених у 2023 році прозвітували про роботу, зокрема інформацію надали д.мед.н., професор Роман Булик, д.мед.н., професор Леонід Власик, д.мед.н., професор Ігор Давиденко, к.філол.н., доцент Олександр Рак, д.мед.н., професор Світлана Ткачук, д.мед.н., професор Оксана Хухліна.

Вчена рада під час засідання затвердила:

• список кандидатів на резерв на керівні науково-педагогічні посади університету (за інформацією проректора з науково-педагогічної роботи – доцента Володимира Ходоровського),
  • список кандидатів на подання до вчених звань ( за інформацією ученого секретаря – доцентки Мирослави Повар)
  • матеріали засідання наукової комісії (за інформацією проректора закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків – професорки Мар’яни Грицюк)
  • матеріали засідання Центральної методичної комісії (інформація проректора з науково-педагогічної роботи – доцента Володимира Ходоровського)

Також затверджено кандидатури голів екзаменаційних комісій у 2024 році й Положення про порядок переведення здобувачів освіти, які навчаються за кошти фізичних та/або юридичних осіб, на навчання за державним замовленням