Вчена рада БДМУ

25 листопада відбулося засідання вченої ради Буковинського державного медичного університету.
На початку пройшли наукові читання, присвячені вшануванню пам’яті професора Склярова Якова Павловича (доповідач – професорка Світлана Ткачук).

IMG_3832 (1)
IMG_3839

В обговоренні взяв участь професор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та завідувач кафедри терапії №1, медичної діагностики та гематології і трансфузіології ФПДО – Євген Скляров, який розповів цікаві деталі професійної діяльності батька та щиро подякував за вшанування пам’яті Якова Павловича, Також на засіданні була присутня онука науковця – Олена Склярова, доцентка кафедри сімейної медицини Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

IMG_3857
IMG_3807

Про науково-педагогічну діяльність фармацевтичного факультету поінформувала декан факультету доцентка Надія Паліброда.

Під час засідання професорка Оксана Андрієць, в.о.ректора вручила вітальні адреси ювілярам, атестати про присвоєння вчених звань і дипломи про присудження наукових ступенів науковцям університету.

Під час засідання відбулося обрання за конкурсом на посади професорів та доцентів кафедр; подано клопотання до МОН України про подання науковців університету до вчених звань, затверджено резерв на керівні науково-педагогічні посади університету; розглянуто матеріали засідання наукової та Центральної методичної комісій.

Також Вченою радою затверджено в нових редакціях Положення про порядок виборів ректора Буковинського державного медичного університету, Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора БДМУ, Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора університету та Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Буковинського державного медичного університету.