Науково-практична конференція «Актуальні питання теоретичної та практичної паразитології у медицині та фармації»

Шановні колеги, щиросердечно вітаємо учасників науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання теоретичної та практичної паразитології у медицині та фармації», яка проходить на базі Буковинського державного медичного університету 8-9 жовтня 2020 року.

Приємно, що цей захід зібрав фахівців різних галузей медицини й фармації, відданих шляхетній справі охорони здоров’я та розвитку вітчизняної науки.

На конференції представлені цікаві доповіді, які охоплюють актуальні сфери медичної паразитології та фармації, питання викладання медичної паразитології у ЗВО, що сприятиме подальшому розвитку вітчизняної науки й медичної освіти. Це чудова нагода для спеціалістів і науковців обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями та відкриттями.

Маємо надію, що конференція стане вагомим внеском у розвиток сфери охорони здоров’я України, сприятиме забезпеченню підвищення якості надання медичних та фармацевтичних послуг населенню. Учасники конференції мають непересічну можливість підвищити свій професійний рівень для самореалізації в науковій та практичній площинах, знайти нові знайомства й обмінятися досвідом проведення наукових досліджень, упровадження нових методів діагностики, лікування та профілактики паразитарних інвазій.

На конференції представлені наукові доробки вчених закладів вищої освіти, науково-дослідних інститутів, лікувально-профілактичних установ України та Вітебського державного медичного університету (Республіка Білорусь).

Зокрема, це роботи вчених

• Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова;
  • Запорізького державного медичного університету;
  • Івано-Франківського національного медичного університету;
  • Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького;
  • Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Національного фармацевтичного університету, м. Харків;
  • Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського;
  • Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава;
  • Харківського національного медичного університету;
  • Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, м. Миколаїв;
  • Національної академії педагогічних наук України;
  • Державних установ «Тернопільський обласний лабораторний центр» та «Чернівецький обласний лабораторний центр» МОЗ України;
  • Чернівецького медичного фахового коледжу;
  • Чернівецької філії Львівського медичного фахового коледжу «Монада»;
  • КНП «Хмельницька обласна лікарня», м. Хмельницький;
  • ОКНП «Лікарня швидкої медичної допомоги», м Чернівці;
  • КНП «Міська клінічна лікарня № 3», м Чернівці;
  • Чернівецького обласного медичного діагностичного центру;
  • КНП «Хотинська районна лікарня» та ін.

Зважаючи на реалії сьогодення, конференція проходитиме у режимі відео-конференції, тобто й під час пандемії COVID-19 між науковцями, практичними лікарями та провізорами триває обмін актуальною інформацією щодо нових досягнень в медицині та фармації.

Шановні учасники науково-практичної конференції, колеги, друзі та гості бажаємо Вам плідної роботи, нових творчих й наукових здобутків в ім’я збереження здоров’я людей!

ОРГКОМІТЕТ