• Українська
Вельмишановні колеги!

Наближається початок ІV Національного Конгресу з імунології, алергології та імунореабілітації 19-21 травня 2021 в Чернівцях на базі Буковинського державного медичного університету. Цього року Конгрес буде проходити у віртуальному форматі, що дає нам унікальну можливість почути провідних вчених світу.

Нам вдалося зібрати зіркову Команду доповідачів. Люди, які відомі  за науковими публікаціями і клінічним протоколами, президенти Європейської академії алергії та клінічної імунології, президент Інтерастми, редактори провідних журналів і директори найбільших інститутів і клінік Європи та Сполучених Штатів.

Вельмишановні колеги!

Ось короткий список  запрошених доповідачів – Жан Буске (Франція), Чезмі Акдіс (Швейцарія), Ян Лотвал (Швеція), Філіп Ейнгеман (Швейцарія), Лоуренс ДюБаске (США), Джонатан Бернштейн (США), Ральф Мосгес (Німеччина), Енріко Хеффлер (Італія), Фульвіо Брайд (Італія) та інші.

На Конгресі буде представлено доповіді на безліч тем від та традиційних «гарячих» напрямів алергології – ангіонабряк, астма, атопічний риніт і дерматит, до імунології з новітніми даними про інфламасоми, від молекулярної діагностики до особливостей перебігу захворювань при КОВІД-19!

Участь безкоштовна, зареєструватися можна на веб-сайті

Корисно знати