• Українська
Викладач БДМУ взяв участь у науковому онлайн-лекторіумі
Викладач БДМУ взяв участь у науковому онлайн-лекторіумі

Упродовж 12-16 травня в Чернівцях проходив онлайн-фестиваль «BukScience Days. Весна-2020, під час якого організатори провели інтелектуальні зустрічі, діалоги про важливі питання популяризації науки та презентували науково-технічні досягнення закладів освіти області.

Захід відбувався у двох секціях «Наука в XXI ст.» та «Дні Європи-2020».

До освітнього івенту долучився доктор хімічних наук, професор кафедри медичної та фармацевтичної хімії БДМУ Віталій Чорноус.

Віталій Олександрович провів вебінар на тему хімічні реакції з експериментами, під час якого було розлянуто типи хімічних реакцій та методи перетворення схем хімічних реакцій на рівняння. Ці навички необхідні як школярам молодших класів так і майбутнім абітурієнтам, які складатимуть ЗНО з хімії.

У вебінарі взяли участь більше 220 учнів шкіл та студентів коледжів Чернівецької області

Корисно знати