У рамках всесвітнього місяця обізнаності про психічне здоров’я, керівник медико-психологічного центру БДМУ Микита Глущенко та керівник простору психосоціальної підтримки «Дбаю про себе» (створеного за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я») Матвій Дарійчук провели просвітницький захід.
Спікери поділилися зі студентською радою та адміністрацією університету важливою інформацією про те, що таке психічне здоров’я, а також розповіли про існуючі програми та методи самодопомоги та саморегуляції.
Учасники заходу мали можливість виконати кілька корисних вправ, спрямованих на покращення психічного стану та підтримку здоров’я.
Під час заходу також було презентовано діяльність Медико-психологічного центру та простору «Дбаю про себе». Спікери окреслили основні напрями роботи цих організацій за останній час, наголосивши на важливості психосоціальної підтримки у сучасному світі.
Ми вдячні нашим експертам за змістовний та корисний захід, який сприяє підвищенню обізнаності про важливість психічного здоров’я серед студентів та працівників університету.