• Українська
  • English
Всеукраїнський день психолога
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Всеукраїнський день психолога

Всеукраїнський день психолога

Шановні колеги-психологи та здобувачі освіти спеціальності «Медична психологія», щиро вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським днем психолога!

За останнє сторіччя психологія пройшла дуже стрімкий шлях розвитку. Вона була офіційно визнана як наука тільки в 1879 році. Однак за минулий  час психологи всього світу змогли накопичити величезний багаж знань про суть людини, про її стани та почуття, про самопізнання та соціальні ролі.

Поява Всеукраїнського дня психолога теж цілком виправдана, оскільки в Україні психологія є однією з ключових наук. Сьогодні затребувана професія лікаря-психолога, оскільки рішення психологічних проблем людини вважається базовим у процесі її особистісного становлення та видужання.

Складно уявити сучасне життя без кваліфікованого фахівця і мудрого порадника, що допомагає знайти правильне рішення, відновити душевну рівновагу, вселити впевненість, відчути позитивні емоції. Робота психолога потребує як ґрунтовних знань, так і уміння розуміти іншу людину та прагнення надати їй неоціненну підтримку в складній ситуації.

Шановні колеги та дорогі наші здобувачі освіти спеціальності «Медична психологія», нехай у вас буде привід пишатися своєю професією. Бажаємо успіхів на життєвому шляху. Нехай ваші професійні навички та знання, ваше щире і добре ставлення до людей зроблять життя кращим і щасливішим! Бажаю вам невичерпної творчої енергії, професійної мудрості, виваженості та майстерності. Хай ваша професія приносить вам лише задоволення, а результати праці будуть корисні людям. Нехай успіх, наснага і оптимізм крокують із вами з року в рік, бажаємо здійснення всіх планів та задумів, як професійних, так і особистих.

Міцного здоров’я вам, щастя і процвітання.

Корисно знати