• Українська
  • English
Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2023 року до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні студенти медичного факультету №1, І курсу, кураторських груп 2, 5, 8, 9 та 11 разом із викладачами кафедри медичної біології та генетики завідувачем кафедри, професором Буликом Р.Є., доцентами Кривчанською М.І., Власовою К.В., Волошиним В.Л. та асистентами Тимчук К.Ю., Йосипенком В.Р. та Сметанюком О.В. зорганізували та взяли участь в онлайн-заході «Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні».

Захід розпочав завідувач кафедри, професор Булик Роман Євгенович, який пригадав історичні події нашої країни ще з 2013 року, якою ціною студенти, звичайні люди відстоювали свої права, яке значення для майбутніх поколінь має вшанування їх пам’яті. Студентка 5 групи Катерина Хольст підготувала презентацію, відео, вірші приурочені подіям цього дня в історії Революції Гідності.

фото 4
фото 3
фото 7
фото 2
фото 6
фото 5
фото 1
фото 9
фото 8

Дев’ять років українці вшановують Світлу пам’ять Героїв Революції на Майдані, які віддали своє життя за ідеали демократії та права і свободи українців. Цього року під час повномасштабної війни росії проти України, низка подій проходить під гаслом «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни». Офіційне число Небесної Сотні107 людей, – це були люди різного віку, різної національності, різних професій та соціального статусу. Наймолодшим з них був Назарій Войтович – йому було всього 17, найстаршому – Іванові Наконечному – було 82, серед них є і наші земляки, Василь Аксенин та Олександр Щербанюк, всі вони – Неймовірні Люди.

Ми щодня і в скорботі з великою вдячністю згадуємо про подвиг наших Героїв – це ціна нашої сьогодні свободи. Цей день назавжди увійде в історію нашої країни як символ патріотизму та героїзму українців, що вкотре підтвердить те, що в найважчий період для нашої країни завжди знайдуться Герої, які своїм життям, захистять український народ, українську землю, українські традиції  тощо.

Будьмо гідними їх подвигу, вшановуємо їх пам’ять, допомагаємо тим, хто втратив своїх рідних в цій боротьбі, бережемо Україну, бо вона в нас одна, єдина! Слава Україні! Слава її Героям! Україна понад усе! Саме в цих гаслах ми несемо пам’ять подій, які сформували нашу державу!

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН