• Українська
  • English
Вступна кампанія в БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Вступна кампанія в БДМУ

Вступна кампанія в БДМУ

Минулого тижня завершився етап подачі заяв на вступ на навчання  окрім вступників, які мають намір навчатися  у фаховому коледжі БДМУ для здобуття освітньо-професійного ступеня “фаховий молодший бакалавр”.

Наразі триває етап подачі оригіналів для вступників, які рекомендовані до зарахування на бюджет. Після зарахування вище вказаної категорії абітурієнтів, розпочнеться прийом оригіналів документів для вступників, які навчатимуться на контрактній формі.

Загалом до університету подано більше трьох тисяч заяв.

Найбільш затребуваною є спеціальність “Медицина”

Зауважимо, що на Інформаційному центрі абітурієнта розміщено рейтинги вступників онлайн. Після подачі оригіналів документів статус абітурієнта в таблиці рейтингу одразу змінюється. Також окремо виведені списки рекомендованих до зарахування та розміщено календар абітурієнта для зручності та вчасної подачі оригіналів документів вступниками.

Вступна кампанія в БДМУ

Запущено чат бот-помічник Першокурсник БДМУ, працює багатоканальний телефон приймальної комісії навчального закладу, функціонує телеграм група для абітурієнтів. Це все зроблено для максимально швидкої та точної відповіді на усі питання майбутніх першокурсників.

Корисно знати