• Українська
  • English
Викладачі БДМУ взяли участь у науковому форумі в Данії

Викладачі БДМУ взяли участь у науковому форумі в Данії

У м. Копенгаген (Королівство Данії) у березні відбувся міжнародний форум високого рівня з актуальних питань застосування штучного інтелекту в медицині та розвитку методів дослідження травної системи, в якому взяли участь співробітники Буковинського державного медичного університету. Під час наукового форуму, фахівці нашого університету представили результати власних наукових досліджень.

Доповідь завідувачки кафедри сімейної медицини, професорки Лариси СИДОРЧУК викликала особливий інтерес учасників наукового форуму та увійшла до трійки найкращих за підсумками розгляду наукового комітету.

Представниця БДМУ отримала відповідну нагороду та виголосила доповідь на пленарному засіданні симпозіуму.

 

Науковці БДМУ також мали змогу також ознайомитись із досягненнями колег з інших країн, поспілкуватись із визнаними авторитетами світового рівня.

Учасники наукового форуму з різних країн із цікавістю сприйняли інформацію науковців-клініцистів університету про здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень у роботі університетської клініки та навчально-практичних центрів БДМУ.

У роботі наукового форуму взяли участь представники 27 країн з 4 континентів. Україну також представляли науковці з Києва та Дніпра. Упродовж поважного наукового форуму, делегати з України мали змогу заслухати доповіді провідних світових вчених, брали участь в обговоренні та розробці нових рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями.

Доповіді представників БДМУ включені до програми наукового форуму та опубліковані у спеціальному збірнику.

Успішна участь представників БДМУ у даному науковому форумі підкреслює активний розвиток науки та інновацій у нашій Alma mater.

ПРИВАТБАНК

Отримувач платежу
Мельничук Олександр Миколайович
Картка
4731 1856 3202 3484
IBAN:
UA593052990262086400936203888
Рахунок отримувача:
262086400936203888
Приват24 – https://www.privat24.ua/send/a1v11

МОНОБАНК

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7xFpdiBGs
💳Номер картки банки
5375 4112 0409 0778

Корисно знати