У перший літній день у світі відзначають День захисту дітей. Свято, присвячене дітям і підліткам, стосується насамперед дорослих – їх закликають об’єднатися, щоб забезпечити дітям світле майбутнє, захистити їхні права. Офіційно це свято було засновано в листопаді 1949 року в Парижі на Раді Міжнародної демократичної федерації жінок. У нашій країні цю дату святкують із 1998 року, і вже декілька років поспіль в Україні свято дітей відзначається в умовах воєнного стану.
Колектив кафедри фармації разом із студентами 1 групи 3 курсу спеціальність «Фармація, промислова фармація» БДМУ, організували благодійну акцію для діток, які знаходяться у Благодійному центрі «Місто добра» (м. Чернівці). Спільними зусиллями викладачі та студенти закупили та подарували діткам багато різноманітних ігор, канцелярії, фруктів, печива та солодощів.
В цьому році кафедра отримала подяку за підтримку благодійних ініціатив БД «Місто Добра» та БФ «Я майбутнє України». За небайдужість чуйність та милосердя до дітей шелтеру, захист їхніх прав та якості життя від Голови правління БФ «Місто Добра» Марти Левченко.
Діти – це наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої Держави, тож бережімо їх, піклуймося про їхній добробут та, звісно ж, навчаймо їх бути добрими, чуйними, та милосердними!
Організатори: доцент кафедри Наталія МУЗИКА, головний куратор фармацевтичного факультету, асистент кафедри фармації Павліна ІЛАЩУК.
Учасники: завідувач кафедри фармації Олег ГЕРУШ, доценти кафедри Аліна ПАЛАМАР, Євген ПРУГЛО, старший викладач Роксолана БАСАРАБА, асистенти Яна ГОНЧАРУК, Марія ВЕЛЯ, Юлія ГРЕШКО.
Інформацію підготувала доцент кафедри фармації Наталія МУЗИКА