Випускники 2022 Школи молодого викладача БДМУ

23 червня в БДМУ відбулася урочиста церемонія вручення посвідчень випускникам Школи молодого викладача Буковинського державного медичного університету.

Сертифікати вручила професорка Оксана Андрієць, в.о. ректорки закладу освіти, яка побажала випускникам Школи успішно втілювати у викладацьку практику набуті знання та навички.

Також зі знаковою подією привітала випускників керівниця Школи молодого викладача Ніна Зорій, проректорка закладу вищої освіти з науково- педагогічної роботи та виховання. Ніна Іванівна відзначила високий рівень здобувачів та подякувала викладачам Школи за якісні та новітні методики навчання молодої генерації фахівців університету.

До привітань долучилися доцент Володимир Ходоровський, начальник навчального відділу та Святослава Юрнюк, заступниця начальника навчального відділу БДМУ.

Цьогоріч успішно склади атестацію та отримали посвідчення про завершення навчання у Школі молодого викладача наступні викладачі:

• Яна Алай, викладачка закладу фахової передвищої освіти фахового коледжу;
  • Ірина Батіг, асистентка кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії;
  • Анна Виклюк, викладачка закладу фахової передвищої освіти фахового коледжу;
  • Інна Вовк, викладачка закладу фахової передвищої освіти фахового коледжу;
  • Богдана Горбан, аспірантка кафедри внутрішньої медицини;
  • Микита Глушенко, викладач закладу вищої освіти кафедри психології та філософії;
  • Ольга Забродська,  аспірант кафедри анатомії, клінічної анатомії та оперативної хірургії;
  • Олеся Кавчук, асистентка кафедри терапевтичної стоматології;
  • Анастасія Клюйко, асистентка кафедри фармації;
  • Сергій Малайко, асистент кафедри анестезіології та реаніматології;
  • Віта Маланій, викладачка закладу фахової передвищої освіти фахового коледжу;
  • Романна Нестеровська, аспірантка кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини;
  • Анастасія Обрадович, асистентка кафедри медичної біології та генетики;
  • Анна Пазинюк, викладачка закладу фахової передвищої освіти фахового коледжу;
  • Роман Рандюк, аспірант кафедри дитячої хірургії та отоларингології;
  • Павло Семенов, керівник гуртка фахового коледжу;
  • Валерія Сидор, асистентка кафедри фармації;
  • Богдан Сумарюк, асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С. М. Савенка;
  • Богдан Тофан, аспірант кафедри акушерства та гінекології;
  • Світлана Чепишко, викладачка закладу фахової перед вищої освіти фахового коледжу.