Я любив вас усіх, а найбільше любив Україну

Не зорі падають із неба,

Зірки ідуть на небеса!

Одним із  співців нашої сучасності є народний артист України Назарій Яремчук.

Це був український лелека, що взяв на крила пісні свого творчого побратима Володимира Івасюка і поніс до людей, у світ.

Назарій Яремчук прожив неповні сорок чотири роки. Проте як багато зробив він для всіх, хто мав щастя притулитись до його голосу, його великої душі.

Неповторний, проникливий, своєрідний, вишитий українською інтонацією голос Назарія Яремчука, чистий і прозорий, як джерельна вода з Карпатських гір, зачаровує людей, ніби переносить їх на лоно природи, даруючи зустріч із подихом синіх гір, прохолодою швидкоплинного дзвінкого Черемошу, голосом трембіт…

Завдяки величезному пісенному таланту Назарій міг жити й працювати в Канаді, Росії деінде. Але він нізащо не хотів залишити Чернівців.

“Він був справжнім патріотом Буковини”, – скаже про артиста Левко Дутківський.

На жаль, ось уже 26 років немає Назарія Яремчука. Важка недуга забрала від нас співака.

“Назарій настільки був відданий пісні і своїм глядачам, що не сприймав ні фізичного, ані душевного болю”, – скаже про нього Тамара Стратієнко, народна артистка України.

З нагоди 70-річчя від дня народження Назарія Яремчука завідувачем кафедри суспільних наук та українознавства,  професором  Антонієм Мойсеєм, ст. викладачем Лідією Потаповою, викладачами Валерією Андрієць та Уляною Кемінь разом зі студентами фахового коледжу БДМУ  спеціальність «Фармація, промислова фармація», «Медсестринство» проведено інформаційну бесіду на тему «Він так співав, що крилами йому став голос».