• Українська
  • English
Європейський шлях України: історія та сучасність.

Європейський шлях України: історія та сучасність.

Саме така нова дисципліна включена до навчального плану здобувачів освіти Буковинського державного медичного університету

В умовах жорстокої війни за існування українці об’єднані в боротьбі за незалежність Батьківщини. Палке бажання стати частиною європейської спільноти є одним з елементів цієї боротьби. З метою глибокого і всебічного аналізу обґрунтованості європейського вибору України в БДМУ в поточному навчальному році до навчальних планів була включена нова дисципліна «Європейський шлях України: історія і сучасність».

Студенти медики вивчають історичний шлях становлення, організаційну структуру та інтеграційну політику Європейського Союзу (ЄС), Північноатлантичного Альянсу (НАТО) та інших міжнародних організацій, знайомляться з конкретними кроками українського суспільства, орієнтованими на вступ до європейської спільноти, оцінюють переваги та ризики такого вступу, усвідомлюють зміст європейських стандартів в політичній, економічній, соціальній та гуманітарних сферах та головні напрямки досягнення їх Україною.

16 березня студенти 3-4 гр. І курсу (спец. «Стоматологія»), слухачі курсу, під керівництвом проф. Антонія Мойсея відвідали Центр євроатлантичної інтеграції та безпеки та Центр канадських студій ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Висловлюємо  щиру вдячність за теплий прийом декану факультету історії, політології та міжнародних відносин, професору Олександру Добржанському, заступнику декана, доценту Василю Карпо, директору Центру євроатлантичної інтеграції та безпеки, доценту Наталії Стрільчук та директору Центру канадських студій, професору Віталію Макару.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН